Sveiki! Neseniai pavyko aplankyti neseniai atsidariusį Inovacijų centrą Daugpilyje. Apie jį aš dar papasakosiu atskirai, nes jis toks vienintelis Latgaloje ir nusipelno ypatingo dėmesio. Meistriškumo pamokos Daugpilio Inovacijų centre – naujiena vaikams ir suaugusiems. Reikia iš karto pasakyti, kad visos meistriškumo pamokos iki birželio – NEMOKAMOS. Platesnė informacija Inovacijų centro tinklalapyje ir facebook.

Mūsų meistriškumo pamoka Daugpilio Inovacijų centre buvo surišta su chemija. Paprasta kalba mums paaiškino, kaip įvairūs cheminiai elementai sąveikauja tarpusavyje. Meistriškumo pamokos metu mes patys pasigaminome muilą, burbulus voniai, kūno šveitiklį ir kitas reikalingas dovanas Naujiems metams.

Kaip „reagentai” naudojami paprasti produktai: druska, cukrus, palmių aliejus, žolės, maistiniai dažai, soda, citrinų rūgštis, skystas muilas. Vienu žodžiu, viskas ką galima rasti kiekvienoje virtuvėje arba artimiausiame prekybos centre:

Meistriškumo pamokas veda patyrę dėstytojai. Jie paaiškina, kaip viskas sąveikauja ir kas kokiu eiliškumu daroma. Visas programas, meistriškumo pamokas ir centro koncepciją kūrė didelis būrys įvairaus švietimo sričių specialistai:

Paties pasigamintas šveitiklis pirčiai. Realiai klasiška dovana giminaičiams, turintiems pirtį. Na ir šiaip, gera dovana artimiems žmonėms. Juk taip malonu skirti dėmesį tiems, kuriuos myli:

Patikėkite, į procesą įtraukti visi dalyvaujantys. Ir mamos, ir tėčiai, ir senelės, ir seneliai, ir žinoma, vaikai.

Reikia pasakyti, kad vis Daugpilio Inovacijų centro lankytojai gauna ženklią nuolaidą apsilankymui pačiame centre.  Meistriškumo pamokos metu tvyro rami kūrybinė atmosfera.

Rekomenduoju apsilankyti Daugpilio Inovacijų centre ir vaikams, ir suaugusiems.

P. S.

Socialiniuose tinkluose mane galite rasti Facebook ir Instagm.  Prenumeruokite naujienas iš  TravelBlog ir skaitykite apie keliones po Baltijos šalis ir visą pasaulį. Jūsų laukia daug įdomaus! Skaitykite, prenumeruokite, komentuokite ir dalinkitės savo įspūdžiais.

Taip pat galite su manimi susisiekti jei Jus domina bendradarbiavimas su TravelBlog Baltic. Siūlome turizmo produktų ir paslaugų viešinimą tinklapyje, bloguose, žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose ir kitose medijose Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir ne tik. Kuriame įvairaus sudėtingumo foto, video, audio turinį. Jei norite pabendrauti šia tema — jums čia: alexander@travelblog.lv.

Autorius: Aleksandr Alimov

Iš rusų kalbos vertė: Giedrius Gervys