Taip žmonės. Baltijos šalyse yra daug gerų viešbučių. Aš dažnai juose lankausi ir dalinsiuosi savo įspūdžiais ir atsiliepimais. Šiandien noriu papasakoti apie Grand Spa Lietuva viešbutį Druskininkuose. Šis kurortas žinomas toli už Lietuvos ribų. Jį juokais vadina „čempionu pagal pritrauktas užsienio investicijas“ . Čia planuose padaryti dirbtinę jūrą, kurios aišku Druskininkuose nėra. Kada nors papasakosiu apie šį miestelį, bet dabar ne apie tai.

Noriu pasidalinti savo atsiliepimais apie viešbutį. Iš pavadinimo aišku, kad tai specializuotas SPA viešbutis.  Tiksliau tai iškart trys viešbučiai viename atskirame komplekse.

Viešbutis „Lietuva“

Viešbutis 3+ kategorijos. Pats didžiausias (179 numeriai). Biudžetinis variantas.

Kiekviename kambaryje yra šaldytuvas, palydovinė televizija, wi-fi ir įrengta darbo vieta. Pro langą atsiveria puikūs vaizdai į miestą. Kambariai paprasti, pas mus numeryje buvo vonia. Retai sutiksi vonią trijų žvaigždučių viešbutyje:

Priešais viešbutį – parkas. Galima pasivaikščioti ar čia pat, viešbutyje išsinomuoti dviratį:

Mums trims numeris viešbutyje „Lieuva“ kainavo 154 eurus. Į kainą įskaičiuoti pusryčiai. Pusryčiai patiekiami pirmame aukšte įrengtame erdviame restorane su gražiu vaizdu pro langus:

Grand Spa Lietuva, maitinimas

Pusryčiai čia labai sotūs ir įvairūs. Vaisiai, daržovės, mėsa, žuvis, paukštiena, pieno produktai, saldumynai, riešutai, kepiniai, arbata, kava. Sunku būtų pasakyti ko nėra. Viskas skanu ir šviežia.  Pietūs ir vakarienė tokie patpuikūs, išbandyta. Ir jei jūs neužsakėte pilno maitinimo (pusryčiai / pietūs / vakarien) rezervuoijant kambarį, tai pietūs / vakarienė jums  papildomai kainuos 13 eurų žmogui:

Grand Spa Lietuva SPA centras

Į numerio kaina įskaičiuotas neribotas apsilankymas viešbučio SPA centre.  Jis beje, pats didžiausias Baltijos šalyse.  Aišku, kad čia aibė baseinų, pirčių ir  jums padarys masažą, sveikatinančias ar gydomąsias  procedūras. Na o aš mėgstu lepintis džakuzi ir turkiškoje pirtyje:

Štai kaip atrodo SPA centras iš apačios:

O taip iš viršaus:

Beje, tame pačiame SPA centre yra atskiras baseinas skirtas akva aerobikai ir kitoms vandens procedūroms. Ir aišku yra specialistai, kurie dirba su jumis:

Ir čia įrengta viena geriausių treniruoklių salė iš visų, kurias man teko mayti viešbučiuose Lieuvoje, Latvijoje ar Estijoje.  Tą patvirtino mano draugas, profesionalus fitneso sportininkas:

Viešbutis „Druskininkai“

Viešbutis yra atskirame komplekso pastate ir yra 4+ kategorijos. Tai 51 klasikinio interjero numeriai. Kiekviename numeryje yra balkonas. Musiškiame buvo visi du. Kambariuose įrengtos individualios kondicionavimo ir šildymo sistemos. Čia, kaip ir pirmame viešbutyje yra šaldytuvas ir įrengta darbo vieta. Taipogi yra mini baras ir seifas:

Štai video apie viešbučio „Druskininkai“ kambarį. Šis kambarys trims žmonėms kainavo 176 eurus:

Šio viešbučio svečiai naudojasi tuo pačiu SPA centru, bet čia truputi prabangesnis restoranas. Sunku paaiškinti kuo skiriasi šie restoranai, bet skirtumas yra. Skiriasi ir restorano interjeras. Štai video iš pusryčių restorane „Druskininkai“:

Grand Spa Lietuva viešbučių komplekse taip pat yra medicinos centras, odontologijos klinika, prašmatnus panoraminis restoranas aštuntame aukšte ir net nuosava drabužių parduotuvė! Viešbučių komplekso kieme yra skirtingos mineralizacijos mineralinio vandens šaltiniai:

Na ir tiesiog išeiti į viešbučio kiemą malonu:

Tai tiesiog miestas mieste. Iš čia galima visai neišeiti! Ir ta aš dar nebuvau pačiame prabangiausiame komplekso viešbutyje „Dzūkija“ 4+. Bet ten apsistoti ketinu kitą kartą. Taip pat jums truputi  papaskosiu apie gydymą ir sveikatingumo procedūras.

Taip aš mačiau Grand Spa Lietuva viešbučių kompleksą. O koks Jūsų mėgstamiausias viešbutis Druskininkuose?

P.S. Socialiniuose tinkluose mane galima rasti Fecebook‘e ir Instagram‘e. Prenumeruokite travelblog naujienas ir skaitykite apie keliones po Baltijos šalis ir pasaulį. Jūsų laukia daug įdomaus! Prenumeruokite, skaitykite, komentuokite ir dalinkitės savo įspūdžiais. Kitus mano straipsnius (rusų kalba) galima pamatyti čia.

Taip pat galite su manimi susisiekti jei Jus domina bendradarbiavimas su TravelBlog Baltic. Siūlome kompleksinį markentinginį  palaikymą ir konsultacijas turizmo srityje jūsų verslui tinklapyje, bloguose, žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose ir kitose medijose. Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir ne tik. Kuriame o įvairaus sudėtingumo foto, video, audio turinį. Jei norite pabendrauti šia tema – Jums čia: alexander@travelblog.lv.

 

Autorius: Aleksandr Alimov