Sveiki! Kas nemėgsta apsipirkti?! Aš tokių žmonių nepažįstu. Neseniai likimas mane nuvedė į patį didžiausią Latvijoje, ir bendrai Baltijos šalyse, išparduotuvių miestelį – VIA JURMALA Outlet Village. Kažkada bandžiau užsiimti drabužių iš Italijos prekyba. Mes važiuodavome į didžiulę Center Gross išparduotuvę šalia Bolonijos. Taip pat lankydavomės išparduotuvėse, kurios supirkinėdavo bankrutavusių gamintojų ir parduotuvių drabužius. Kainos ir pasirinkimas buvo labai geri.

Tada mes pirkome drabužius du, tris, dešimt kartų pigiau nei jie kainavo parduotuvėse Latvijoje ir net pačioje Italijoje. Nuo tada daug vandens nutekėjo, viskas persikėlė į internetą ir viską galima jame nusipirkti. Tačiau, pavyzdžiui perkant drabužius, yra problema. Pirkdamas internete, negali jų pasimatuoti. Todėl aš kartais perku prekybos centruose Rygoje, Vilniuje, Taline ir kituose Europos miestuose. Šiandien aš papasakosiu apie VIA JURMALA Outlet Village.

Kas yra VIA JURMALA Outlet Village?

VIA JURMNALA – vienintelis išparduotuvių miestelis Baltijos šalyse. Vieta, kur nuolaidos nuo 30 iki 70 procentų taikomos 365 dienas per metus. Kiekvienoje kainų kortelėje yra nurodyta mažmeninė kaina, išparduotuvės kaina (mažiausiai 30% nuolaida nuo mažmeninės) ir akcijinė kaina (jei tuo metu yra akcija). Pagrindinis skirtumas – mažiausiai 30%  nuolaida viskam, kas parduodama išparduotuvėje. Tai įrašyta sutartyse su nuomininkais. Be nuolaidų laukimo, eilių ir šurmulio, kaip prekybos centruose. Išparduotuvių miesteli  yra šalia Jurmalos plento. Atvažiuoti galima automobiliu, taksi ar viešuoju transportu.

Ką galima nusipirkti VIA JURMALA Outlet Village?

Čia didelis įvairių prekių ženklų drabužių pasirinkimas. Yra tiek skirtingų prekių ženklų drabužių parduotuvių, tiek ir vieno prekės ženklo. Pavyzdžiui vienintelė Baltijos šalyse atsidariusi GUESS išparduotuvė:

Tai iš esmės parduotuvių miestelis įsikūręs 13 tūkstančių kvadratinių metrų plote, užimantis 13 ha bendrą teritoriją ir turintis 750 automobilių parkavimo vietų aikštelę. Kiekvieną mėnesį daromi didžiuliai išpardavimai. Rugsėjis – stilingas ruduo ir sportiniai rūbai. Spalis – šilti sezoniniai drabužiai ir patogi apranga, bei batai pasivaikščiojimui, atsižvelgiant į mokinių atostogas. Lapkritis – ypatingi, prekės ženklų, kurių nėra niekur kitur Baltijos šalyse tik VIA JURMALA Outlet Village, pasiūlymai. Aišku specialūs pasiūlymai lapkričio 18 d. (Latvijos Nepriklausomybės diena, vert. pastaba) ir Juodajam penktadieniui.

Į kiekvieną parduotuvę galima užsukti net blogu oru. Viskas apgalvota.  VIA JURMALA Outlet Village – unikali patirtis pirkėjams ir naujas kanalas prekės ženklų pardavimui:

Jei jūs išalkote, ne bėda, čia yra keletas kavinių ir restoranų. Neseniai atsidarė Gan Bei tinklo restoranas:

Pavalgyti galima tiek viduje, tiek gryname ore. VIA JURMALA Outlet Village – tai originali architektūra ir koncepcija – miestas mieste:

Apsipirkimas VIA JURMALA Outlet Village

Vaikams skiriamas ypatingas dėmesys. Čia yra vaikų kambarys, kuriame tėvai gali palikti vaikus ir eiti apsipirkti. Taip pat kiekvieną savaitgalį pramogos vaikams – užsiėmimai ir animatoriai (12:00 – 15:00):

Nereikia galvoti, kad čia tik liuks klasės prekės. Jos be abejo yra, bet išparduotuvių miestelis skirtas platesniam pirkėjų ratui. VIA JURMALA – greičiausiai augantis prekybos kompleksas Latvijoje. Nepaisant pandemijos, mažiau nei per metus, parduotuvių kiekis padvigubėjo. Tik šią vasarą atsidarė 12 naujų parduotuvių. O rudens – žiemos kolekcijoms turi atsidaryti dar apie 10 parduotuvių. Tokiu būdu 100% užsipildys pirma išparduotuvių miestelio eilė.

Antra eilė – apie 4000 m2, bus atidaryta kitų metų pavasarį. Aktyviai rezervuojami prekybos plotai. VIA JURMALA – išparduotuvių miestelis, kuriame atsidaro unikalios parduotuvės. Daugelių jų nėra ne tik Latvijoje, bet ir Baltijos šalyse.

Papildomos paslaugos: nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, 200 žmonių talpinanti banketinė salė su balkonu, 600 m2 vaikų pramogų parkas City Kids Via Jurmala, 2500 m2 centrinė aikštė renginiams, siuvėjos paslaugos, dovanų kortelių pardavimas – puiki dovana bet kokia proga.

Išparduotuvių miestelyje pristatomi patys įvairiausi prekių ženklai. Su jais susipažinti galima Via Jurmala Outlet Village tinklalapyje.

Čia gali apipirkti visą šeima. Kiekvienas šeimos narys suras ką nors sau. COVID saugumas: kiekviena parduotuvė turi atskirą įėjimą ir išėjimą, nėra didelių patalpų su viena vėdinimo ir kondicionavimo sistema.

Atvira erdvė leidžianti sujungti apsipirkimą su pasivaikščiojimu gryname ore. Drabužių pasirinkimas labai didelis. Taip pat jūs rasite viską vaikams, sportui, poilsiui. Yra originalių dovanų parduotuvės ir dar daug visko. Akys raibsta:

Čia yra ir gera kavinė. Aš ragavau, berods, indišką ir meksikietišką. Normaliokas.

Aš, kaip Europos parduotuvių nuolaidų išpaikintas pirkėjas, drąsiai galiu pasakyti, kad VIA JURMALA Outlet Village visada galima rasti ką nors geromis kainomis. Nuolaidos ir išpardavimai čia vyksta pastoviai ir siekia 50, 70 ir net 80%! Aš, pavyzdžiui, pirkau Hugo Boss marškinėlius, kurie iki nuolaidos kainavo 129 eurus, o po – 44,90.

Atvažiuokite su visa šeima – ideali vieta puikiai praleisti laiką ir apsipirkti. Ir labai patogu, kad visa tai vienoje vietoje:

Be to, čia tikrai didelis pasirinkimas! Yra ką pasirinkti iš prekės ženklų, modelių ir dydžių! Aš prie progos čia visada užsuku, ko ir jums linkiu! Tokį aš pamačiau patį didžiausią Baltijos šalyse išparduotuvių miestelį VIA JURMALA Outlet Village. Jurmalos plentas, trasa tarp Rygos ir Jurmalos, Pinki. 20 minučių kelio nuo Rygos, 10 – nuo Jurmalos. O jūs kur apsiperkate?

P. S.

Mane galite rasti socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Prenumeruokite Travelblog naujienas ir skaitykite apie keliones po Baltijos šalis ir pasaulį, jūsų laukia daug įdomybių! Skaitykite, prenumeruokite, komentuokite ir dalinkitės įspūdžiais.

Taip pat galite su manimi susisiekti jei Jus domina bendradarbiavimas su TravelBlog Baltic. Siūlome kompleksinį markentinginį palaikymą ir konsultacijas turizmo srityje jūsų verslui tinklapyje, bloguose, žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose ir kitose medijose Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir ne tik. Kuriame o įvairaus sudėtingumo foto, video, audio turinį. Jei norite pabendrauti šia tema — jums čia: alexander@travelblog.lv.

Autorius: Aleksandr Alimov

Iš rusų kalbos vertė: Giedrius Gervys