Sveiki visi! Kaip jūs žinote, mes jau filmavome Gruziją vasarą ir rudenį. Atėjo laikas papasakoti jums koks Sakartvelas žiemą. Šių metų sausį, mes su mano kolegomis keliautojais iš TravelBlog Baltic projekto ir grupe žurnalistų iš Baltijos šalių, nuvykome sužinoti, kokia Gruzija žiemą. Mūsų pagrindinis tikslas buvo aplankyti Sakartvelo slidinėjimo kurortus. Taip pat mes nuvykome į pačias gražiausias šalies vietas, kurias rekomenduojame aplankyti būtent žiemą. Žodžiais neperduosi, koks grožis jūsų laukia.

Siūlome jums kartu vykti į šią nuostabią žiemos kelionę. Kartu su mumis jūs galite aplankyti Bakuriani ir Goderdzi slidinėjimo kurortus. Pamatyti senovinį uolų miestą Vardziją ir Batumį žiemą. Nieko nepaliks abejingų pagrindinė Imeretijos šventovė – Gelačio vienuolynas. Taip  pat jūs pateksite į gruzinų kaimo trobą ir archeologijos muziejų Vanyje. Jei jums pasirodys, kad užsimanėte į Gruziją, tai žinokite, jums nepasirodė. Sakartvelas žiemą nuostabus. Geros peržiūros!

P. S. Ačiū mūsų nepakeičiamam operatoriui Ivars Utināns. Jūs pamatysite kokia graži Gruzija žiemą jo talento dėka. Taip pat norėtųsi padėkoti visiems padėjusiems filmuoti. Atskiras ačiū mūsų nepakartojamai gidei  – Marika Bogveradze. Drąsiai kreipkitės į ją, jei norite pamatyti šią nuostabią šalį jos akimis. Ji – geriausias pasaulyje gidas po Gruziją!

Naudodamasis proga, kviečiu blogerius ir žurnalistus aplankyti Sakartvelą kartu su mumis. Jei jūs populiarios medijos žurnalistas ar vedate populiarų blogą – susisiekite su manimi. Aš papasakosiu, kaip jūs galite nuvykti į vieną iš geriausių jūsų gyvenimo kelionių!

Socialiniuose tinkluose mane galite rasti Facebook ir Instagm.  Prenumeruokite naujienas iš  TravelBlog ir skaitykite apie keliones po Baltijos šalis ir visą pasaulį. Jūsų laukia daug įdomaus! Skaitykite, prenumeruokite, komentuokite ir dalinkitės savo įspūdžiais.

Taip pat galite su manimi susisiekti jei Jus domina bendradarbiavimas su TravelBlog Baltic. Siūlome turizmo produktų ir paslaugų viešinimą tinklapyje, bloguose, žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose ir kitose medijose Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir ne tik. Kuriame įvairaus sudėtingumo foto, video, audio turinį. Jei norite pabendrauti šia tema — jums čia: alexander@travelblog.lv.

Autorius: Aleksandr Alimov

Iš rusų kalbos vertė: Giedrius Gervys