Sveiki keliautojai! Su malonumu pristatome naują Baltijos šalių keliautojų bendruomenės TravelBlog Baltic filmą apie kelionę po Sakartvelą.

Tai neapsakomo grožio šalis su joje gyvenančiais nuostabiais žmonėmis. Per savaitę mes aplankėme tik tris Gruzijos regionus – Imeretiją, Adžariją ir Svanetiją. Bet visi jie laikomi Kaukazo perlais. Mes parodysim šiuos regionus iš paukščio skrydžio ir per rankos atstumą. Snieguotos Svanetijos viršukalnės, Ingurijos HE bedugnė, vingiuojantys kelių serpantinai, nuošalūs kalnuotos Adžarijos kaimai ir nepakartojamas kurortinis Batumis.

O dar šokiai, vynas ir puikios dainos. Visa tai jūs ne tik pamatysite, bet ir išgirsite. Juk filme skambės keletas legendinės Tbilisio grupės „MGZAVREBI”, dainų. Grupės nariai asmeniškai davė mums sutikimą naudoti jų dainas. Ir ne šiaip sau, grupės pavadinimas lietuviškai – „Keliautojai“. Jų dainos idealiai tiko mūsų filmui apie kelionę po šią šalį!

Didelis ačiū visiems, kurie padėjo mums kurti šį filmą. Tokių žmonių labai daug. Nuo mūsų nemirtingo operatoriaus Ivars Utinans, mano draugo ir partnerio, keliautojo Stanislavo Gorbunovo iki mūsų draugų gruzinų iš visos šalies.

Norime ypatingai padėkoti geriausiai Sakartvelo gidei – Marika Bogveradze. Marika tikra ugnis! Kai važiuosite į Sakartvelą, žinokite, geresnio gido nerasite. Marika, paskutinių įvykių kontekste, norisi pasakyti tavo žodžiais: „Būkite tikri, kad visi gruzinai vėl ir vėl pasiruošę įteikti jums ant padėklo savo širdį, bet ne garbę ir orumą.“ Aš džiaugiuosi ir didžiuojuosi mūsų pažintimi!

Ir patikėkite, matyti vaizdai jums sapnuosis ir audrins jūsų vaizduote net jei jūs ir buvote čia  ne kartą. Kaskart Sakartvelas pakeri savo vaizdais ir vis norisi grįžti čia vėl ir vėl. Madloba Sakartvelo ir iki susitikimo!

Autorius: Aleksandr Alimov

Iš rusų kalbos vertė: Giedrius Gervys

 

P.S. Mano keliones sekti galima Facebook ir Instagm.  Prenumeruokite naujienas iš  TravelBlog ir skaitykite apie keliones po Baltijos šalis ir visą pasaulį. Jūsų laukia daug įdomaus! Skaitykite, prenumeruokite, komentuokite ir dalinkitės savo įspūdžiais. Kitus mano straipsnius rusų kalba galite rasti čia.