Vasara –festivalių ir renginių po atviru dangumi metas.  Juos dabar madinga vadinti Open Air. Toks laisvalaikio praleidimo būdas labai populiarus visame Pabaltyje. Estijoje vienas iš populiariausių Alaus festivalis  – Õllesummer  Taline ir WEEKEND Baltic Festival Piarnų pliaže. Į juos susirenka minios žmonių.

Lietuva neatsilieka su savo Granatos Live Rumšiškėse ir Galapagai Zarasuose. Na ir žinomiausias Open Air  Positivus vyksta Salacgryva miestelyje Latvijoje. Jis laikomas lankomiausiu festivaliu iš visų Pabaltijo šalių.

O patys pačiausi festivalių mylėtojai keliauja į kaimyninę Lenkiją. Ten megapopuliarus Open’er Gdynėje, kuris anksčiau buvo žinomas Heineken vardu. Jis siūlo pasaulinio garso žvaigždes pagal kiekvieno skonį.

Gerai, o kas vyksta pas mus panosėje – Baltarusijoje? Kaip nebūtų keista, mes nelabai ką žinome apie kaimynų rengiamus muzikinius festivalius. O veltui!

VivaBraslav Open Air 2018 Baltarusijoje  rugpjūčio 3 – 4 dienomis.

Šiais metais Travelblog komanda turi galimybę aplankyti VivaBraslav Open Air 2018 – patį didžiausią vasaros festivalį Baltarusijoje. Šis festivalis jau kelinti metai tampa kultiniu renginiu mūsų kaimynams. Čia, ant gražaus Druveto ežero kranto, rugpjūčio 3 – 4 dienomis susirinks virš 20 tūkstančių baltarusių ir svečių iš kitų šalių. Festivalio organizatoriai pelnytai mano, kad organizuoja patį svarbiausią šalies muzikinį savaitgalį. Pats festivalis iš pliažio diskotekos per penkerius metus virto svarbiu ir puikiai organizuotu renginiu.

Šiais metais čia koncertuos virš 50 topinių atlikėjų.  Pagrindinis skirtumas nuo Pabaltijo festivalių,  akcentas į rusakalbes žvaigždes. Ir čia yra į ką pasižiūrėti. Ivan Dorn, Bianka, Malbek ir Siuzana, Artiomas Pivovarovas, Skrudži, Sergejus Bubenecas (ex. Smyslovye Gallyutsinatsii) – vardai gerai žinomi ir Pabaltijyje. Visą atlkikėjų sarašą galite pamatyti vaizdo klipe žemiau:

Susirinks ir stipri tarptautinė didžėjų komanda. Be koncertų, organizatoriai planuoja surengti įvairių varžybų ir šou. Galima bus pasimokyti važiuoti riedlente, papludimio tinklinio ir futbolo, amerikietiško futbolo, vandlenčių sporto, vaikščiojimo linu, pažaisti krepšinį 3×3. Ir tai tik dalis programos. Čia bus įrengtas gerai saugomas palapinių miestelis, šalia bus galima įsigyti įvairaus, čia pat gaminamo, maisto.

Oficialus vaizdo klipas iš 2017 metų  festivalio:

Organizatoriai šias metais žadą nuostabią šventę! Ir bilietai į šią puikią dviejų dienų šventę yra nuo 14,95 eurų iki 84,95 eurų už VIP bilietą. Dar vienas festivalio VivaBraslav skirtumas nuo Pabaltijo festivalių. Atskirai palapinių miestelyje galima nusipirkti vietą ir visu 100% pasinerti į festivalio atmosferą.

Jei jūs dar nenusprendėte ką veiksite rugpjūčio pradžioje, verta pagalvoti. Na o mes butinai čia atvyksim, viską patikrinsim, palyginsim ir papasakosim mūsų skaitytojams! Tegyvuoja vasara ir gyva muzika!