Šviesų šou Pakruojo dvare rengiamas jau 6 metus iš eilės. Kiekvieną žiemą čia rengia puikius įvairios tematikos šviesų šou. Dvaras ir šiaip labai įdomi lankytina vieta. O žiemą, kai rengiamas šviesų šou, tuo labiau. Jei norite sutaupyti laiko, galite patys pasižiūrėti mūsų YuoTube kanale. Beje, jei jūs dar neprenumeruojate mūsų YouTube kanalo – mielai kviečiame:

Dar paskaityti apie panašų renginį 2018 metais galima čia (straipsnis rusų kalba, vert. pastaba). Viena pagrindinių mačiusiųjų pastabų, didelę bilieto kaina (16 eurų suaugusiam). Renginio organizatoriai jau nustebino žiūrovus įvairiuose Europos miestuose: Taline, Varšuvoje, Kijeve.

Bet, kaip sakoma, kiekvienas pasirenka savo biudžetą ir renginius. Aš gi jums dabar papasakosiu apie 2023 / 2024 metų renginį. Į 50 organizatorių komandą įeina žinomas kompozitorius Leonas Somovas, šviesų dailininkas Vilius Vilutis, įtalų klounas Camilo ir daug kitų.

Šiemet šviesos instaliacijų biudžetas ir mastas yra didžiausias per visus 6 renginio metus. Šių metų tema – kosmosas ir planetos:

Renginio organizatoriai nepamiršo ir erdvėlaivių:

Šiame renginyje nuolat lankausi jau 3-4 metus ir galiu patvirtinti, kad rengėjai šiemet tikrai pasistengė. Net pats dvaro pastatas yra šauniai papuoštas. Juk tai didžiausias tokio tipo festivalis Baltijos šalyse:

Tokį šviesų šou aš pamačiau Pakruojų dvare. Per Kalėdas čia šviečia lazeriai ir dega šviesos. Atvažiuokite pažiūrėti patys!

P. S.

Dėkoju kelionių organizatoriui Mari už kelionės organizavimą, drąsiai kreipkitės, jei norite vykti į ekskursiją su grupe ar individualiai. Jie keliauja ir skraido po Pabaltijį, Europą ir Baltarusiją. Taip pat specializuojasi medicinos turizme. Kelionių tvarkaraštį galite peržiūrėti čia.

Mane galite rasti socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Prenumeruokite Travelblog naujienas ir skaitykite apie keliones po Baltijos šalis ir pasaulį, jūsų laukia daug įdomybių! Skaitykite, prenumeruokite, komentuokite ir dalinkitės įspūdžiais.

Taip pat galite su manimi susisiekti jei Jus domina bendradarbiavimas su TravelBlog Baltic. Siūlome kompleksinį markentinginį palaikymą ir konsultacijas turizmo srityje jūsų verslui tinklalapyje, bloguose, žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose ir kitose medijose Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir ne tik. Kuriame o įvairaus sudėtingumo foto, video, audio turinį. Jei norite pabendrauti šia tema — jums čia: alexander@travelblog.lv.

Autorius: Aleksandr Alimov

Iš rusų kalbos vertė: Giedrius Gervys