Sveiki visi! Neseniai aš su dukra grįžau iš penkių dienų kelionės po Stambulą. Apie patį Stambulą aš aišku dar papasakosiu atskirai. Noriu papasakoti apie Turkish Airlines aviakompanijos nemokamas ekskursijas po Stambulą. Sutikite, malonu, aviakompanija pasiūlo tokį nemokamą dovaną savo klientams. Ne veltui Turkish Airlines pripažįstama geriausia Europos oro bendrove. TourIstanbul – iš tikrųjų unikali paslauga, kurios nesiūlo jokia kita aviakompanija. Be nemokamo turo po miestą jūsų dar laukia nemokami pusryčiai, pietūs arba vakarienė. Tuoj apie viską papasakosiu.

Kas gali pasinaudoti nemokama Turkish Airlines ekskursija po Stambulą?

Kad tapti TourIstanbul dalyviu yra tik dvi sąlygos. Nemokama ekskursija po Stambulą galite pasinaudoti jei jūs skrendate tarptautiniu Turkish Airlines reisu ir yra persėdimas po 6 – 24 val. Jūs galite pasirinkti vieną iš aštuonių siūlomų turų po Stambulą.

Turkish Airlines nemokama ekskursija po Stambulą prasideda Stambulo tarptautiniame oro uoste. Jums tik reikia šalia išėjimo Nr. 13 iš oro uosto susirasti užrašą TourIstanbul. Nuotraukoje jis iš dešinės pusės:

Čia jums duos Turkish Airlines pakabinamą kortelę, kuri bus jūsų ekskursijos bilietas. Ji atrodo taip:

Mano patarimas – nenusiimkite jos ekskursijos metu. Gidui bus lengviau rasti jus minioje, Stambulas – didelis megapolis ir pasiklysti čia galima lengvai. Be to, kortelė – įėjimas į visas miesto lankytinas vietas. Toliau jūs laukiate gido tam specialiai paskirtoje zonoje. Po to jūs einate į patogų autobusą ir važiuojate į turą po Stambulą.

Kaip matote kortelėje, aš aplankiau Topkapi rūmus su jų nuostabiomis apžvalgos aikštelėmis:

Mėlynąją Stambulo mečetę:

Sofijos sobore:

Vokiečių fontanas:

Grand Bazaar – vienas iš seniausių ir didžiausių turgų pasaulyje ir kitos Stambulo lankytinos vietos:

Pasikartosiu, nemokėjom nė cento. Be to, mus pamaitino pusryčiais ir pietumis!

Beje, mums labai pasisekė su gidais. Reikia pasakyti, kad visi gidai šaunuoliai ir tikri profesionalai. Aš buvau dvejose ekskursijose ir viskas gerai organizuota, bei sklandžiai vyksta. Visos ekskursijos vedamos anglų kalba:

Mūsų grupėje beveik 90 procentų buvo azijiečiai. Viena mergaitė buvo taip sužavėta mūsų gidu, kad pasisiūlė būti jo asistentu visą ekskursiją:

Turkish Airlines nemokama ekskursija po Satmbulą. Kaip užsisakyti?

TourIstanbul užsakyti galima nusileidus Stambule. Daugiau galima sužinoti čia.

Iš viso yra aštuonios ekskursijos po Stambulą. Jūs galite pasirinkti bet kokią, pagal jūsų skrydžio grafiką. Pavyzdžiui galima pasirinkti vakarinį turą, pusė dienos turą arba visos dienos turą, koks buvo pas mus. Taip pat jūs galite pasirinkti apsipirkimo turą ar mini kruizą po Bosforą laivu. Bet kokiu atveju Turkish Airlines nemokama ekskursija nieko nepaliks abejingu. Tai super pasiūlymas jei jūs atrandate naujas šalis ar kontinentus kartu su Turkish Airlines.

Jei jūs manote, kad tai viskas ką jums gali pasiūlyti Turkish Airlines, tai jūs smarkiai klystate. Vietoj ekskursijos, jei jūsų laukia ilgas persėdimas Stambule, jūs galite pasirinkti vieną nemokamą nakvynę viename Stambulo viešbučių!

P. S.

Mane galite rasti socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Prenumeruokite Travelblog naujienas ir skaitykite apie keliones po Baltijos šalis ir pasaulį, jūsų laukia daug įdomybių! Skaitykite, prenumeruokite, komentuokite ir dalinkitės įspūdžiais.

Taip pat galite su manimi susisiekti jei Jus domina bendradarbiavimas su TravelBlog Baltic. Siūlome kompleksinį markentinginį palaikymą ir konsultacijas turizmo srityje jūsų verslui tinklalapyje, bloguose, žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose ir kitose medijose Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir ne tik. Kuriame o įvairaus sudėtingumo foto, video, audio turinį. Jei norite pabendrauti šia tema — jums čia: alexander@travelblog.lv.

Autorius: Aleksandr Alimov

Iš rusų kalbos vertė: Giedrius Gervys