Kai aš papuolu į viešbučius, kurių Booking.com reitingas daugiau nei 9.0 aš visada ieškau prie ko „prisikabinti”. Tai, taip sakant, profesionalas bzikas ir vizgi. Šiame viešbutyje aš iš viso neradau prie ko prikibti. Iš šito viešbučio realiai nesinori išvažiuoti. Tuoj papasakosiu kodėl.

Tam, kad būtų aiškų kokie viešbutyje numeriai aš nufilmavau pora video. Video aiškiau nei nuotraukos. Taip atrodė numeris, kuriame mes gyvenom. Dviems paroms, su keleta procedūrų mano draugei, numeris keturiems kainavo apie 500 eurų:

Dar vienas truputi brangesnis numeris. Apartamentai su virtuvėle:

Daug apie viešbutį galima sužinoti vien pažiūrėjus į jo reitingą Booking.com:

Foje jus pasitinka menininko Simono Gutausko vitražas. Vitražas padarytas taikant ypatingą technologiją naudojant iki 12 stiklo sluoksnių. Vitražinė kompozicija jungia tris plokštumas su skirtinga simbolika ir spalvine gama:

Recepcijoje su jumis laisvai kalba lietuvių, rusų ir anglų kalbomis:

Kiekviename viešbutyje pusryčiai viena iš svarbiausių sudedamųjų. Pirmame viešbučio aukšte restoranas, kuriame patiekiami pusryčiai – švediškas stalas:

Restorano interjeras:

Restorane galima rengti pobūvius 200 žmonių:

Virtuvė europietiška, meniu sudarytas dietologo. Švieži kepiniai ir duona iš nuosavos kepyklos. Taip pat pusryčiams visada patiekiama košės, žuvis, vaisiai:

Kadangi viešbutis pritaikytas šeimyniniam poilsiui, tai pagalvota ir apie mažuosius gyventojus:

Be pagrindinio restorano yra dar vienas – Cibus. Jis truputi mažesnis, bet ne mažiau prašmatnus ir elegantiškas:

Jame vakarais skambina pianistas:

Čia galima romantiškai pavakarieniauti, vieta tinkama:

Kadangi viešbučio specializacija gydymas, sveikatinimas ir SPA procedūros, tai aišku, kad čia yra SPA centras. Ir jis prašmatnus. Netaisyklingos formos pogrindinis baseinas užpildytas mineraliniu vandeniu:

Jeigu jus domina baseino mineralinio vandens sudėtis ir temperatūra – prašom:

Šalia baseino sūkurinė vonia kokiems 10 žmonių:

Kaip jums toks vaizdas?

Šalia baseino nedidelė infraraudonųjų spindulių kabina kokiems 4 žmonėms:

Yra keletas poilsio zonų:

Jei jūs norite būti atskirai ir užsakyti privatų SPA vakarėlį, tai jūs patenkate į atskirą SPA kompleksą. Taip pat čia patenkate, jei užsisakote procedūrą ar sveikatinimo procedūrų kompleksą. Įvairių metų viešbučio apdovanojimus (jų dešimtys ir ne tik Lietuvos, bet ir pasauliniai) galima pamatyti čia.  O čia  procedūrų laukimo zonos:

Procedūrų kabinėtai:

Hamamas:

Atskira sauna ir turkiška pirtis:

Poilsio kambarys:

Viešbutyje yra žiemos sodas:

Kambarys poilsiui ir skaitymui:

Biliardinė:

Šešių takelių boulingas:

Sporto salė:

Visame viešbutyje įrengtos vietos skirtingos mineralizacijos vandeniui atsigerti:

Viešbutis toks didelis, kad foje pakabintos lentelės su nuorodomis. Viešbutyje taip pat yra kavinė, SPA baras, konferencijų salės, vaikų kambarys, grožio salonas, gydytojas ir sveikatinimo procedūrų specialistai, ir net bankomatas! Iš viešbučio galima ir neišeiti. Ir ar verta? Jums taip pat suorganizuos pervežimą iš/į Vilnių, grupei ar individualiai:

Tokį aš pamačiau SPA VILNIUS Druskininkai, vieną iš pačių geriausių 4* SPA viešbučių Baltijos šalyse, kuriuose man teko pabuvoti. Primygtinai rekomenduoju apsistoti viešbutyje jei sugalvosite aplankyti Druskininkų kurortą.  O  apie patį miestą aš parašysiu kituose reportažuose. Visiems sėkmės ir nepamirštamų kelionių!

P. S.  Mano keliones galima sekti Facebookir Instagram. Prenumeruokite Travelblog naujienas ir skaitykite apie keliones po Baltijos šalis ir pasaulį, jūsų laukia daug įdomybių! Skaitykite, prenumeruokite, komentuokite ir dalinkitės įspūdžiais. Kitus mano straipsnius galite rasti čia.

Taip pat galite su manimi susisiekti jei Jus domina bendradarbiavimas su TravelBlog Baltic. Siūlome kompleksinį markentinginį  palaikymą ir konsultacijas turizmo srityje jūsų verslui tinklapyje, bloguose, žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose ir kitose medijose Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir ne tik. Kuriame o įvairaus sudėtingumo foto, video, audio turinį. Jei norite pabendrauti šia tema — jums čia: alexander@travelblog.lv.

Autorius: Aleksandr Alimov

Iš rusų kalbos vertė: Giedrius Gervys