Sveiki visi! Labai noriu supažindinti Jus su vienu iš geriausių Kutaisio restoranų. Jei jūs atskridote į Kutaisį ir norite pavalgyti, visų pirma keliaukite į restoraną „Sisters”. Čia jus iš širdies pamaitins, skaniai ir nebrangiai.

Be abejo stilingas, turintis savo aurą ir labai instagraminis restoranas „Sisters” Kutaisyje priklauso trims seserims. Būdami restorane jūs suprasite, kodėl jis toks populiarus ir jame visada daug žmonių. Užėjęs į restoraną „Sisters”, pamiršti, ko čia užėjai. Pradedi, išsižiojęs, žiūrėti viską aplinkui. Visas interjeras išlaikytas viename stiliuje nuo iki. O koks stalų serviravimas… ach!

Be įdomaus interjero (mes jį pavadinome „retro obsharpe”), čia dar ir labai skaniai maitina. Nuostabiai skanūs chačiapuriai (čia siūlomi imeretiški chačiapuriai), salotos, sūris su medumi, elardži (kukurūzų košė su sūriu) ir t.t… Na ir vynas! Vynas čia virš visų pagyrų. Siūlau nusipirkti butelaitį išsinešimui. Jei bagažas neleidžia nusipirkti vyno vietoje, tai aš Jus pradžiuginsiu! Vyną iš Kutaisio restorano „Sisters” galima nusipirkti Latvijoje!

Vakarais restorane groja gyva muzika. Būtent restorane „Sisters” mes pirmą kartą pamatėme puikias merginas – Nanu ir Kate, kurios taip grojo fortepijonu ir smuiku, kad norėjosi sėdėti ir klausytis valandomis. Tai buvo nepamirštamas vakaras! Ačiū merginoms ir restoranui „Sisters” už šią nuostabią pažintį.

Beje, šiais metais mes pastebėjome pasikeitimų – restorane atsirado nedidelė iškaba ir dabar jį galima lengviau rasti! Restoranas yra pačiame Kutaisio centre, tačiau mažai pastebimoje vietoje. Ieškokite iškabos, užeikite pro duris, užlipkite į antrą aukštą ir Jūs vietoje.

Na o aš tikrai žinau, kad dar grįšiu į Kutaiso restoraną „Sisters” ir rekomenduosiu jį visiems savo pažįstamiems.

Užsukite į mano puslapį Instagram ar Facebook, ten daug pasakojimų apie keliones. Taip pat ir apie Gruziją!

Prenumeruokite TravelBlog Baltic naujienas ir visada žinosite, kur nuvykti, kad įdomiai praleisti laiką!

Autorius: Ksenia Savčuka

Iš rusų kalbos vertė: Giedrius Gervys