Dabar turizmas pasaulyje pasikeitė. Todėl kiekvienas naujai atsidaręs viešbutis nori išsiskirti iš kitų. Na o svečiai renkasi, kas jiems patinka. Aš sudariau surašą pagal kriterijus, kurie svarbūs bet kokiam keliautojui. Todėl aš noriu išvardinti 10 priežasčių, kodėl jums keliaujant po Latviją ar Rygą, verta pasirinkti būtent mano viešbutį – Sherlock Art Hotel.

1. Sherlock Art Hotel vieta.

Jei jūs norite gyventi Rygos senamiestyje, tai geresnės vietos, kaip minutė kelio pėsčiomis nuo Rygos katedros ir 3 minutės kelio nuo Juodagalvių namų, nerasite. Be to, gatvelė nedidelė ir pakankamai tyli

2. Dizainas.

Jei jums patinka saviti, įdomaus dizaino viešbučiai ir viešbučiai turintys savo istoriją, bei tai, kad kiekviena detalė pragalvota iki smulkmenų – jums pas mus. Sherlock Art Hotel  – būtent toks viešbutis.

Sherlock Art Hotel dizainas skirtas „Šerloko Holmso atsiminimams” ir Artūro Konan Doilio istorijų herojams. Viešbutyje yra numeriai: „Baskervilis”, „Bohemija”, „Profesorius Moriartis” ir t.t.

Ir visi jie skirtingi, o pavadinimas lemia įvairias interjero smulkmenas. Mūsų atveju priedėlis „Art” turi tiesioginį ryšį su menu. O dar, mes galime laikyti save pačiu „Instagramiškiausiu” viešbučiu, nes vietų fotografuotis apstu.

3. Viešbučio dydis.

Dabar, vis tik, mums norisi laikytis atstumo. O kai viešbutyje 30 numeriu, sunku nesutikti kaimynystėje gyvenančių svečių. Penkiaaukštis pastatas, kuriame įsikūręs viešbutis turi tik 17 numerių, Tai 2 – 3 kambariai viename sparne.

4. Kambarių dydis.

Mes ne be reikalo vadiname save pačiu erdviausiu viešbučiu Rygoje. Numerių plotas varijuoja nuo 30 iki 63 kvadratinių metrų, o tai leidžia pasijusti vos ne vieninteliu viešbučio svečiu ar kaip nuosavame bute Rygoje.

O dėl to, kad mes įvedėme naują taisyklę – visiems svečiams pranešti atvykimo laiką (iki 1 val. tikslumu), mes suteikiame svečiams individualų įsiregistravimą be eilių.

5. Virtuvė.

Taip, Sherlock Art Hotel kiekviename iš 17 numerių yra nedidelė virtuvė su kaitlente ir mikrobangų krosnele. Taip pat yra visi reikalingi įrankiai ir indai, įskaitant gražias kristalines taures vynui ir, aišku, viskiui. Ir dar, kiekviename kambaryje yra virdulys ir kavos aparatas. Kiekvieną dieną mes jus vaišiname kava, arbata ir vandeniu.

6. Švaros protokolas.

Kaip ir kituose viešbučiuose pasaulyje, mes dabar skiriame dar daugiau dėmesio valymo kokybei. Mes ir prieš tai dirbome taip pat, nes aš manau, kad švara viešbutyje – pusė sėkmės.

Tačiau dabar daugiau dėmesio skiriama dezinfekcijai. Dezinfekcinio skysčio rasite ne tik viešose vietose, bet ir kiekviename kambaryje. Taip pat svečiams siūlomos nemokamos apsauginės kaukės.

Būtent todėl mes atsisakėme dieninių kambarių valymų (juos galima užsisakyti atskirai) ir po išsiregistravimo, mes neapgyvendiname naujų svečių dar 24 valandas. Vėdinimas taip pat yra svarbi  COVID-FREE dalis.

7. Vaizdas pro langą.

Paprastai tokie viešbučiai kaip mūsų, neturi gražaus vaizdo pro langą. Maksimum – į namą priešais ar vidinį kiemą. Bet čia Šerlokas turi privalumą. Vaizdas į gražias čerpes ir bažnyčių bokštus. O Rygos katedra daro mūsų kambarius išskirtinais.

Juk taip puiku gerti anglišką arbatą sėdint ant palangės ir stebėti, kaip už Rygos bažnyčių gaidžių leidžiasi saulė.

8. Židiniai.

Žinome, kad Rygoje orai permainingi ir dažnai lyja. Bet Šerloke 9 iš 17 numerių  yra elektriniai židiniai. Antikvarinio stiliaus puošyba leidžia pasijausti tartum Londone vakare. Na ir oras dažnai prisideda.

9. Restoranas neišėjus iš numerio.

Ne, restorano pas mus nėra. Tačiau dėl turimos įrangos, galima užsakyti bet kokį maistą iš restorano. Po to sudėti į gražias lėkštes ir mėgautis vakariene neišėjus iš viešbučio. Tai dabar ypač aktualu tiems keliautojams, kurie renkasi socialinę izoliaciją. Bet nepamirškime ir apie produktų pristatymą. Arba galima nueiti į parduotuvę už kampo (artimiausia – 2 minutės pėsčiomis) ir pasigaminti pačiam, nes Šerloke tam yra visos galimybės.

10. Draugaujame su visais.

Į mūsų viešbutį galima ir reikia atvažiuoti su visa šeima. Mes mėgstame ir mažuosius svečius, ir keturkojus draugus. Ir, kad suteikti kokybišką servisą ir jiems, mes turime visko ko reikia.

Vis dar galvojate? Užsukite į mūsų tinklalapį arba rašykite mums ir sužinokite daugiau apie tiesioginės rezervacijos privalumus ir bekontakčio įsikėlimo galimybę, kas dabar aktualu kaip niekada.

Susisiekti su mumis galite per Facebook ir Instagram. Taip pat užsukite į mūsų tinklalapį.

Su pagarba, Julija Žagunova, Sherlock Art Hotel direktorė.

Iš rusų kalbos vertė: Giedrius Gervys