Kelionės ir turizmas mums ne tik verslas! Šios krizės metu, kai turizmo verslas dūsta nuo kliento trūkumo, uždarytų sienų ir sumažintų išlaidų rinkodarai, mes priėmėme sprendimą palaikyti turizmą Baltijos šalyse.

Todėl mes kreipiamės į visus Latvijos, Lietuvos ir Estijos turistinių objektų savininkus ir valdytojus su unikaliu pasiūlymu.

TravelBlog Baltic pasiruošęs nemokamai talpinti bet kokį reklaminį straipsnį apie jūsų objektą ar paslaugą rusų, latvių, lietuvių ir estų kalbomis visuose savo tinklalapiuose: TravelBlog.lv, TravelBlog.lt, TravelBlog.ee. Vienintelė sąlyga – straipsnis turi būti unikalus.*

Tokiu būdu mes norime įnešti savo indėlį į turizmo skatinimą Baltijos šalyse ir papasakoti apie unikalias lankytinas vietas, produktus ir paslaugas savo skaitytojams, kurių jau virš milijono iš daugiau nei 180 šalių!

Siųskite savo straipsnius į info@travelblog.lv su žyma „TravelBlog Baltic Help”.
Visos projekto TravelBlog Baltic komandos vardu, projekto įkūrėjas Aleksandras Alimovas.

P.S. TravelBlog Baltic redakcija pasilieka teisę nepublikuoti straipsnių pažeidžiančių įstatymus ar dėl kitų svarių priežasčių.

*unikalus straipsnis – straipsnis, kuris nėra publikuotas niekur kitur. Taip pat siųskite nuotraukas nurodydami autorių.