Senovinės technikos muziejus priklauso Sodeliškių dvaro sodybai. Tik 5 min. kelio nuo sodybos. Ekspozicija įrengta tiek lauke, tiek viduje. Yra nedidelė kavinukė.

Čia galima pamatyti garo mašinas, traktorius, autobusus, sunkvežimius, prieškarinius ir sovietinius automobilius, motociklų ir dviračių kolekciją.

Šalia muziejaus pastato galite pamatyti „kukurūuzniką“ – lėktuvą An-2.

Muziejaus eksponatai dažnai dalyvauja retro paraduose Lietuvoje ir užsienyje. Iš anksto susitarus, galima pamatyti, kaip veikia senas garinis traktorius.

Kaip rasti Senovinės technikos muziejų?

Muziejus yra šalia Biržų, apie 215 kilometrų nuo Vilniaus arba 2 val. 30 min. kelio automobiliu.  Waze navigacijoje –Senovines technikos muziejus (Sodeliškiai). Adresas: Lauko g.2, Sodeliškiai, Biržu raj.

Senovinės technikos muziejaus darbo laikas ir kainos

Senovinės technikos muziejus veikia nuo balandžio 2 iki spalio 1, antradieniais – sekmadieniais nuo 10:00 iki 19:00. Žiemos sezonu, nuo spalio 2 iki balandžio 1, trečiadieniais – sekmadieniais nuo 10:00 iki 17:00.

Bilietai į muziejų suaugusiam kainuoja 4 eurus, vaikams nuo  5 iki 12 metų ir neįgaliesiems – 2 eurus.

Daugiau informacijos apie muziejų ir sodybą rasite mūsų straipsnyje, oficialiame puslapyje, Facebook, Instagram. Ką dar pamatyti Biržuose, skaitykite mūsų straipsnyje ir oficialiame Biržų turizmo informacijos centro tinklalapyje.

Jūs jau susiplanavote savo rudeninę išvyką? Daugiau kelionių idėjų Jūs rasite mano Instagram ir Facebook bloguose. Publikuoju ten foto istorijas apie gražias ir neįprastas vietas! Sveiki atvykę!

Prenumeruokit TravelBlog naujienas ir skaitykite apie keliones po Baltijos šalis ir pasaulį. Jūsų laukia daug įdomių pasakojimų! Skaitykite, prenumeruokite, komentuokite ir dalinkitės įspūdžiais!

Autorė: Irina Mazurika

Iš rusų kalbos vertė: Giedrius Gervys