Sodeliškių dvaro sodyba yra visai šalia Biržų. Tai sodyba, kurioje galima apsistoti nakčiai ir atsipalaiduoti SPA komplekse arba tiesiog užsukti ir pasižvalgyti po etnografinę ekspoziciją su senu vėjo malūnu. Ir tai dar ne visi siurprizai, kurie laukia Jūsų šioje sodyboje!

Etnografinis muziejus Sodeliškių dvaro sodyboje šalia Biržų

Tikriausiai didžiausias šios vietos išskirtinumas – vienintelis Lietuvoje veikiantis vėjo malūnas! Jį ne tik galima apžiūrėti tiek iš išorės, tiek iš vidaus, bet ir sudalyvauti duonos kepimo ekskursijoje – degustacijoje „Grūdo kelias“

Mūsų šeima ekskursijoje nedalyvavo, bet mes su malonumu pasivaikščiojome po išpuoselėtą sodybos teritoriją – tvenkinys su vandens dviračiais, senovinė lietuviška troba, arklidės su karietomis ir vežimais, svirnai su autentiškais senoviniais buities reikmenimis.

Etnografinio muziejaus lankymas kainuoja 2 eurus. Apsistojusiems sodyboje – nemokamai.

Pirtį ant tvenkinio kranto galima išsinuomoti. Taip pat už atskirą mokestį galima nuomoti mangalą, reikmenis piknikui ir sporto aikštelę.

Šalia sodybos – elnių ferma. Vakare vaikščiodama po apylinkes pirmą kartą išgirdau, kaip „riaumoja“ elniai. Labai neįprasti garsai! Jūs kada nors girdėjote?

Sodeliškių dvaro sodybos šalia Biržų viešbutis

Aktualus Booking reitingas – 9.6 balo! Visi kambariai sodyboje su asmeniniu vonios kambariu ir televizoriumi. Numeriai nuo 2 iki 20 žmonių.

Patogu, kad foje yra liftas į antrą aukštą. Kaina – 50 eurų nakčiai už dvivietį kambarį. Užsakyti kambarį galima čia ar susisiekti su sodyba tiesiogiai.

Pusryčiams švediško stalo principu patiekiami užkandžiai ir saldumynai, plius galima užsisakyti omletą ar elnienos dešreles su bulvėmis ir daržovėmis.

SPA komplekse – baseinas su kaskada ir geizeriu, sūkurinė vonia ir trys pirtys. Kaina – 15 eurų žmogui, jei grupė virš 10 žmonių arba 150 eurų.

Kodėl, mano nuomone, Sodeliškių dvaro sodyba puiki vieta šeimos poilsiui? Todėl kad viešbutyje yra vaikų žaidimo kambarys!

Informacijos apie konferencijos salės nuomą ir banketus ieškokite sodybos tinklalapyje.

Kaip rasti Sodeliškių dvaro sodybą?

Sodyba yra šalia Biržų, apie 215 kilometrų nuo Vilniaus arba 2 val. 30 min. kelio automobiliu. Waze navigacijoje – Sodeliskiu dvaro sodyba. Daugiau informacijos apie Sodeliškių dvaro sodybą galima sužinoti oficialiame tinklalapyje, Facebook arba Instagram.

Labai rekomenduoju čia apsilankyti! Be visko paminėto, čia yra ir Senovinės technikos muziejus.

Ką dar pamatyti Biržuose, skaitykite mūsų straipsnyje ir oficialiame Biržų turizmo informacijos centro tinklalapyje.

Jūs jau susiplanavote savo rudeninę išvyką? Daugiau kelionių idėjų Jūs rasite mano Instagram ir Facebook bloguose. Publikuoju ten foto istorijas apie gražias ir neįprastas vietas! Sveiki atvykę!

Prenumeruokit TravelBlog naujienas ir skaitykite apie keliones po Baltijos šalis ir pasaulį. Jūsų laukia daug įdomių pasakojimų! Skaitykite, prenumeruokite, komentuokite ir dalinkitės įspūdžiais!

Autorė: Irina Mazurika

Iš rusų kalbos vertė: Giedrius Gervys