Apartamentų viešbutis „Podsolnuh“ yra ideali vieta prie įvažiavimo į miestą palei Narvos – Sankt Peterburgo greitkelį – 1 km nuo žiedinio automobilių kelio. Tai neabejotinai patogu tiems, kurie keliauja į Sankt Peterburgą iš Baltijos valstybių.

 

VIETOVĖ

„Podsolnuh“  įsikūręs toli nuo miesto šurmulio, apsuptas Peterburgo, Strelnos, Pavlovsko, Puškino priemiesčių rezidencijų. Tuo pačiu metu svečiai gali lengvai pasiekti miesto centrą (29 km), „Expoforum” parodų kompleksą ir Pulkovo oro uostą (20 km).

Vos per 15 minučių, be kamščių automobiliu galima pasiekti oro uostą.

Už 20 metrų nuo įėjimo į apartamentų viešbutį yra viešojo transporto stotelė. Per 15 minučių kelionę miesto autobusu galima pasiekti kelias netoliese esančias metro stotis gretimuose miesto rajonuose.

Jei pageidaujate keliauti priemiesčio traukiniu – per 10 minučių pėsčiomis nuo viešbučio yra geležinkelio stotis (Gorelovo).

Apartamentų viešbutis „Podsolnuh” siūlo savo klientams ekonominės klasės, standartinius ir prabangius kambarius-apartamentus. Kambariai yra labai erdvūs, juose yra visko, ko reikia patogiai viešnagei:

 • mini virtuvė (šaldytuvas, elektrinis virdulys, mikrobangų krosnelė, indai);
 • plokščiaekranis televizorius (skaitmeninis vaizdas ir palydoviniai kanalai);
 • telefonas;
 • vonioje – plaukų džiovintuvas (dušas arba vonia, priklausomai nuo kambario klasės);
 • rankšluosčiai ir šlepetės (liukso apartamentuose – minkšti patogūs chalatai).

Standartinis registracijos laikas yra 14:00, išsiregistravimo laikas – 12:00.

PASLAUGOS

 • 24 valandų registracijos paslauga;
 • nemokama saugoma automobilių stovėjimo aikštelė viešbučio teritorijoje;
 • nemokamas belaidis internetas visame viešbutyje;
 • pusryčiai kambaryje (pagal pageidavimą);
 • lygintuvas ir lyginimo įranga (paprašius, nemokamai);
 • paslauga „Žadintuvas”;
 • šlapias kambarių valymas (kasdien);
 • naktinis tarifas, kai apgyvendinama 12 valandų – atvykus į viešbutį po 22 val. ir išvykus anksti ryte (nurodoma užsakymo metu);
 • Vizų parama užsienio piliečiams.

LANKYTINOS VIETOS (pasaulio architektūros paminklai):

Peterhofas – muziejus-rezervatas ir buvusi imperatoriaus rezidencija, įkurta Petro Didžiojo 1710 m. pietinėje Suomijos įlankos pakrantėje. Peterhofas – tai rūmų ir parko ansamblių kompleksas: Žemutinis parkas, Viršutinis parkas, Anglijos parkas, Aleksandrija, Kolonistų parkas, Pievos parkas, Aleksandro parkas, Sergievka, Nuosava sodyba. Viena didžiausių pasaulyje Peterhofo fontanų sistema turi 147 veikiančius fontanus (labiausiai žinomi iš jų yra „Samsonas“, „Neptūnas“, „Piramidė“, „Romos fontanai“).

Strelna – Sankt Peterburgo priemiestis pilnas žymių vietovių: Konstantino rūmai ir parkas, Orlovo parkas ir dvaras, Petro I kelioninė rezidencija, Znamenkos sodyba,  Lvovo rūmai, rusiškas kaimas Shuvalovka ir pan. Konstantino rūmai yra laikomi Rusijos prezidento jūrine rezidencija ir čia vyksta svarbūs tarptautiniai verslo susitikimai.

Puškinas (Carskoje Selo) – viena iš vasaros Rusijos carų rezidencijų, apimanti didžiulį kompleksą: Jekaterinos rūmus ir parką, Aleksandro rūmus ir parką, Babolovo parką. Turistų minias į Jekaterinos rūmus traukia Gintaro kambarys – 18 amžiaus meno šedevras, dingęs be pėdsakų per Antrąjį pasaulinį karą.

Pavlovskas – imperatoriaus Pavelo I vasaros rezidencija. Pavlovskio parkas nuo pat jo įkūrimo buvo laikomas geriausiu pasaulyje kraštovaizdžio parku ir vienu didžiausių Europoje (600 hektarų).

Kronštatas – galingiausias Baltijos regione miestas-tvirtovė, stovintis daugybės jūrinių fortų apsuptyje. Vienas garsiausių – Aleksandro I fortas – tapo prancūzų Bojardo forto statybų prototipu. Kronštato panoramoje išsiskiria baltojo akmens ir paauksuotų kupolų Jūrininkų Šv. Mikalojaus soboras – šiandien didžiausia jūrininkų šventykla Rusijoje.

Istorinis Sankt Peterburgo centras, esantis UNESCO Pasaulio paveldo sąraše, apima daugiau kaip 4000 architektūros paminklų (Nevos prospekte, Nevos krantinėse ir krantuose, Vasiljevo saloje ir kitose miesto dalyse). Vienas iš seniausių pastatų yra Žiemos rūmai Rūmų aikštėje, kuriuose išsidėstęs valstybinis muziejus Ermitažas, turintis turtingąją daugiau nei 3 milijonų eksponatų meno kūrinių kolekciją.

 

Informacija publikuojama remiantis TravelBlog.LV ir apartamentų viešbučio „Podsolnuh” bendradarbiavimo projektu. Projekto nuorodoms naudojamas saitažodis #podsolnuhspb

P.S. Mane galima rasti socialiniame tinkle „Facebook„. Prenumeruokite mūsų puslapį ir skaitykite apie keliones Baltijos šalyse ir visame pasaulyje, rasite daug įdomių dalykų!

Peržiūrėti mano kitus „Travelblog” įrašus čia!