Naudodamiesi savo mobiliajame įrenginyje įdiegta „Bridgging” programa, pamiršite savokąsvetimas miestas”. Originali sąsaja su papildyta realybe leidžia kuo lengviau ieškoti keliautojams svarbių objektų.

Bridgging” yra ne tik interaktyvus žemėlapis su nuorodomis į kavines, restoranus, viešbučius ir pramogas. Ši programa leidžia matyti trimačią, tai yra – labiausiai suprantamą vartotojui, miesto realybę.

Svarbu tai, kad programoje nėra reklamos.

Papildyta realybė

Orientacija nepažįstamose vietose visada buvo turistų ir keliautojų problema. Paprastoji navigacija išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose palengvina užduotį, tačiau Bridgging kokybiškai naujas orientavimosi lygis. 3D vaizdui pridedant papildomą realybę, galima vizualiai rasti norimą objektą arba gauti informacijos apie jį.

Programa parodys ir papasakos, kur galite pernakvoti, papietauti, išgryninti pinigų, nueiti į kiną ar koncertą, aplankyti parodas ir miesto lankytinas vietas. Pagrindinis papildytos realybės pranašumas yra labai paprastas ieškomų objektų nustatymas tiesiai nepažįstamo miesto gatvėse.

Papildoma realybė visada yra aktuali, nes ji nuolat redaguojama, įskaitant ir pačių naudotojų. Programa leidžia pridėti objektų nuotraukų, palikti atsiliepimus ir įspūdžius apie jas.

Trekų įrašymo funkcija

Vartotojai turi galimybę kurti savo trekus. Keliautojai gali įrašyti įdomius maršrutus, pavyzdžiui, kalnuose, ir tada dalintis jais su kitais vartotojais. Gidai gali įrašyti trekus per įdomias ir lankytinas vietas.

Dabar kūrėjai ruošia atnaujinimą, su kurio trekus bus galima įrašyti be prisijungimo prie interneto – dar vienas svarbus programos privalumas.

Paieškos patogumas

„Bridgging” programos sąsaja suteikia galimybę filtruoti paiešką. Pasirinkus atitinkamą elementą, galima įjungti tik dominančių įstaigų, pvz., bankų, maitinimo įstaigų ar viešbučių, žymeklius. Kitaip tariant, vartotojas pats pasirenka pridėtinės realybės kūrimo sąlygas. Ši parinktis leidžia pamatyti tik dominančius objektus, išskyrus visus kitus.

Programoje yra didelis filtrų pasirinkimas, kuris patenkins bet kokį keliautoją. Filtro pritaikymas vyksta vienu paspaudimu (reikia pažymėti filtravimo meniu punktą).

Kruopščiai parengtas meniu

Pradiniame „Bridgging” meniu yra 12 pagrindinių punktų, kurie užtikrina programos funkcionalumą. Jis leidžia greitai pasiekti savo arba kitų naudotojų trekus, populiariausius maršrutus, mėgstamas vietas, taip pat rasti draugų, pridėti naują objektą, gauti gidų patarimus ir dar daugiau. Skiltyje „Pagalba” naudotojas sužino apie visas šios programos funkcijas, taip pat apie sąsajos ypatumus.

Maršruto planavimas

Naudodamiesi „Bridgging” programos įrankiais, galite sukurti optimalius maršrutus mieste. Išankstinis planavimas leidžia keliautojams sutaupyti laiko, pastangų ir pinigų. Programos dėka galima iš anksto susipažinti su viešnagės objektais, sužinoti daugiau apie juos ir pasirinkti geriausius. Maršruto taškų žymėjimai yra informatyvūs, todėl orientuotis lengviau, o blaškymosi – mažiau.

Asmeninis vadovas yra visada su jumis

Viena iš naudingiausių programos funkcijų yra miesto vadovas. Jis kuria teminius maršrutus, įskaitant miesto lankytinas vietas, taip pat pateikia patikimą informaciją apie jas. Miesto vadovas gali pavaduoti tikrą gidą, ir jis pasiekiamas bet kuriuo metu.

Facebook: https://www.facebook.com/bridgging/
Instagram: https://www.instagram.com/bridgging/