Sveiki! Praeitais metais aš lankiausi Ispanijos Tenerifės saloje. Aplankiau ją kartu su kelionių organizatoriumi Atlantic Travel. Apie mano kelionės  įspūdžius galima paskaityti čia. Tenerifės viešbučiai – tai, apie ką aš noriu papasakoti dabar. Saloje keletas tūkstančių viešbučių ir aš spėjau apsilankyti keliuose. Visi jie iš esmės geri, skiriasi kaina ir vieta saloje.

Iš karto perspėsiu, kad kainas nurodau tokias, kokios buvo 2021 metų rugsėjo gale booking’e. Patys suprantate, kad kainos gali keistis priklausomai nuo viešbučio užimtumo, sezono ir daugelio kitų priežasčių. Visus viešbučius galime surasti booking’e pagal pavadinimus. Beje, kaina užsakant per booking’ą ir per kelionių organizatorių gali reikšmingai skirtis. Ne booking’o naudai, aišku. Aš apie paketą viešbutis + bilietai.

Tad keliauti į Tenerifę su kelionių organizatoriumi gali labiau apsimokėti. Dar vienas svarbus faktorius – pagal Latvijos įstatymus, kelionės organizatorius privalo jus parvežti į šalį, susiklosčius neprastajai padėčiai. Todėl ne tik apsimoka, bet ir saugu. Tad kviečiu į room tour po viešbučius!

1. Alexandre Troya Hotel Tenerife

Tai pirmas viešbutis, kuriame aš gyvenau saloje. Kategorija 4*. Yra pietinėje salos dalyje, specialiai pastatytame kurorte – Playa de las Americas.Viešbutis didelis, keli korpusai ir keli šimtai numerių.

Iš karto noriu pasakyti, kad šiame viešbutyje rengiamos diskotekos. Būna, kad garsi muzika groja iki vėlumos. Tiesa, ši problema sprendžiama uždarant langą. Vaizdas per langą puikus:

Restorane nustebino tiesiog nevalgomas omletas. Gal mat tiesiog „pasisekė”. Kambario kaina nakčiai dviems – 90 eurų. Kambarys.

Viešbučio kieme baseinas ir SPA centras, kuriame aš nebuvau:

Tiesiai prieš viešbutį per kelią – paplūdimys. Didelis pliusas – jis pačiame kurorto centre:

Šalia krantinė, parduotuvės, restoranai, barai ir t. t.

2. San Roque Boutique Hotel

Visai fainas, nedidelis šeimyninis boutique viešbutis. Viešbutis yra šiaurinėje salos dalyje kalnuose, gražioje vietoje:

Antrame viešbučio aukšte mielas dušas:

Kambariai. Kaina 2021 metų rugsėjo mėnesio galui – nuo 140 eurų dviems:

Viešbučio foje:

Vidiniame viešbučio kieme – baseinas. Ramus ir tykus viešbutis. Manau, idealus romantiniam poilsiui dviese.

3. Hotel Botanico Oriental Spa Garden

Labai geras 5* viešbutis. Minusų neradau visai. Greičiausiai jų yra, bet viešbutis aukštumoje. Naktis dviems nuo 230 eurų.

Vien tik džino pasirinkimas stulbina:

Vaizdas iš viešbučio antro aukšto. Botanikos sodas, ne kitaip. Sodas supa viešbutį iš visų pusių:

Vidinis viešbučio kiemas su baseinu:

Taip pat viešbutyje puikus SPA centras su keliais 3500 m2 baseinais. Yra turkiškos ir japoniškos pirtys. Visuose kambariuose vonia.

Maitinimas restorane aukštumoje:

Desertas – ugnis. Aš smaližius 🙂 Viešbučio teritorijoje 4 restoranai.

Jei susiruošite į balių, jums vietinis grožio salonas:

iš esmės, viešbutis geras, daug žalumos ir viskas prižiūrima, puikus aptarnavimas. Pro langą matosi vandenynas ir Teide vulkanas.

4. Bahia Principe Fantisia Tenerife

Dar vienas 5* viešbutis kur tik su vaikais. Jis yra San Miguel de Abona. Svečių patogumui akvaparkas ir kiaurą parą veikiantys baseinai:

Didelis viešbutis, keli korpusai. Labai kietai atrodo tiek dieną, tiek naktį.

Puikus, japoniškos ir  europietiškos virtuvės, restoranas. Sezono metu, kiekvieną vakarą š0u programa. Beje, kiekvieną vakarą, visą savaitę – kita. Pasakysiu atvira -veža! Tikras „Cirque du Soleil”. Tiek saugusiems, tiek vaikams.

Čia nufilmavau jums keletą video:

 

Trumpai, viešbutis virš visko, bet ir kaina atitinkama – nuo 300 eurų dviems už naktį. Viešbutis yra 7 km nuo Pietinio Tenerifės oro uosto.

5. Hotel Suite Villa Maria Adehe

Čia viskas aišku iš pavadinimo. Atskirų vilų 5* viešbutis. Šalia La Caleta de Adeje paplūdimio.

 

Praktiškai kiekviena vila turi išėjimą prie savo baseinų. Tiksliau, kiekviena iš 2-3 vilų, turi savo baseiną. Labai patogu. Nėra būrio žmonių:

Svečius sutinka prašmatniai. Įpila gero šampano:

Viešbučio svečiai gali žaisti Costa Adeje golfo laukuose.

Kiekviena vila yra dviejų aukštų ir gali priimti 4-6 asmenis. Yra virtuvė. Mūsų virtuvėje, pirmą naktį, nuo lubų lašėjo vanduo. Daugiau nebelašėjo. Keista 5* viešbučiui.

Kaina  – nuo 200 eurų žmogui. Tačiau kainos, kaip minėjau, gali skirtis kartais.

Rami vieta tinkama šeimai ar porai.

 

Už dviejų kilometrų supermarketas, kuriame patogu apsipirkti. Apart vandens, lašančio nuo lubų virtuvėje, daugiau minusų neradau.

6. Royal River Luxury Hotel

Dar vienas prašmatnus 5* vilų kompleksas. Tik suaugusiems. Tiesiog pati geriausi vieta Tenerifėje, kurioje buvau. Kaina gali žokinėti nuo 230 – 250 EUR žmogui ar 1000 – 2000 EUR už vilą nakčiai. Įvairiose vilose patogiai įsikurti gali 6 – 8 žmonės.

Kaip aišku iš pavadinimo, visas kompleksas skęsta žieduose:

Čia 4 skirtingi restoranai ir 5 baseinai.

Kai kuriose vilose savi infinity view baseinai:

Vienas iš viešbučio restoranų:

Vila su baseinu už 234 EUR parai vienam:

Visa viešbučio teritorija skęsta žalumoje. Atkreipkite dėmesį į baseiną – upę. Šiomis upėmis taip pat galima plaukioti:

Aišku yra vietų Instgram fotografijoms :))

Čia yra prabangus, Bali stiliaus SPA centras:

Aišku įspūdžiai patys geriausi, bet ir kaina atitinkama. Atstumas iki Pietinio Tenerifės oro uosto – 25 km. Domėkitės, kurioje Tenerifės vietoje yra viešbučiai, sutaupysite ant pervežimo.

7. Hotel Vincci Seleccion La Plantacion del Sur

Viešbutis, kuris man labiausiai patiko pagal santykį kaina – kokybė. Jis ant kranto Kosta Adeje. Kaip supratau, beveik visi viešbučio numeriai turi langus tiek į kiemą, tiek į jūrą:

Viešbutyje net 5 baseinai. Kai kurios vilos turi savo baseinus:

Vakare vaizdas labiau pompastiškas:

Atskirai reikia paminėti ypač prašmatnų restoraną. Prašmatnus ne tik pasirinkimo ir kokybiško maisto prasme:

Bet ir aptarnavimo. Čia pagal jūsų pageidavimą jums iškeps steiką ar žuvį. Specialus šefas – virėjas:

Iš tikrųjų, tai skaniausiai gaminantis restoranas iš visų, kuriuose buvau per savaitę. Drąsiai rekomenduoju! Taip pat čia labai jaukus baras:

Ir labai gražūs saulėlydžiai:

Tokius aš pamačiau viešbučius Tnerifėje. Gal ir jūs buvote kai kuriuose iš jų? Parašykite atsiliepimus. Bendrai paėmus, viešbučiai Tenerifėje, kuriuose aš buvau – puikus. Išskyrus smulkius trūkumus, kurių, iš esmės, galima surasti visur. Galiu juos visus rekomenduoti. Su Atlantic Travel geromis kainomis siūlomais paketais viešbutis + skrydis, galima susipažinti čia.

P. S.

Mane galite rasti socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Prenumeruokite Travelblog naujienas ir skaitykite apie keliones po Baltijos šalis ir pasaulį, jūsų laukia daug įdomybių! Skaitykite, prenumeruokite, komentuokite ir dalinkitės įspūdžiais.

Taip pat galite su manimi susisiekti jei Jus domina bendradarbiavimas su TravelBlog Baltic. Siūlome kompleksinį markentinginį palaikymą ir konsultacijas turizmo srityje jūsų verslui tinklapyje, bloguose, žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose ir kitose medijose Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir ne tik. Kuriame o įvairaus sudėtingumo foto, video, audio turinį. Jei norite pabendrauti šia tema — jums čia: alexander@travelblog.lv.

Autorius: Aleksandr Alimov

Iš rusų kalbos vertė: Giedrius Gervys