Iš Vilniaus į Kijevą – skridis kuris gali jus nustebint

/Iš Vilniaus į Kijevą – skridis kuris gali jus nustebint

Iš Vilniaus į Kijevą – skridis kuris gali jus nustebint

Skrydis lėktuvu daugumai iš mūsų jau yra įprasta. Man irgi tenka dažnai skrysti, bet kiekvieną kartą, įsėdus į lėktuvą, aš laukiu kažkokio stebuklo. Ir kartais jis įvyksta netiketuose vietose.

Iš Lietuvos į Ukrainą patėkti dabar yra lengva, bei pigų. Be ukrainietiškos avialinijos „МАУ“ iš Vilniaus į Kijevą skrenda mum visiem žinomas pigusis „Wizz Air“ . Bilietų kaina, nebrangi, 50 eurų į vieną puse dažniausiai neviršija.

Vienų žodžių, šiuo maršrutų senai jau nieką nenustebinsi. Aš pats juo skridau du kartus šiais metais. Tik šį kartą turėdamas geras vietas ir gera orą mane sužavėjo vien tik vaizdai pro lėktuvo langą.

Pažiūrekyte patys, ką man pavyko užfiksuoti skrydžio metu.

poliet01
2.

Skridau aš iš atnaujinto Vilniaus oro uosto. Oro uostas buvo uždarytas net daugiau nei mėnesi, tam kad atnaujinti pakilimo taką. Sprendžiant iš minkšto ir lengvo pakylimo, remontas buvo sėkmingas.

poliet04
3.

Kol lėktuvas kyla, aš mėgstu fotografuoti man įprastus Lietuvos vaizdus. Rodos nieko juose ypatingo nėra. Bet iš tolo aš pastebėjau kažkokį pastatų kopleksą. Jis net gerai matosi net iš padaraus paukščio skrydžio aukščio.

poliet02
4.

Po kelių sekundžių mąstymo aš supratau, kad matau baltarusų besistatančią atominę elektrinę jėgainę šalią Astravo. Bėje Lietuva beprasmiškai bando blokuoti bet kokią galimybė pardavimui iš šito giganto į vakarus.

Tiesiai šviesiai sakant, man truputėli nejaukų nuo suvokymo kaip arti stato ją nuo mano namų.
Dar keliom sekundėm spėjau nufotografuoti Baltarusijos miestelį Ašmeną. Po to Baltarusija pasislepia tarp debesų, ir atsiranda tik po pusvalandžio, kai mūsų lėktuvas pradėjo savo nusileidimą.

poliet03
5.

Atsibudęs nuo lengvo snaudulio,vėl pradėdedamas žiūrėti pro langą ir nustembų pamatęs labai keistą objektą. Jis man primena didėlį, užpildytą vandenių karjerą.

poliet05
6.

Tik priartinęs su objektyvų suprantu, kad matau žymiąją Černobilio AE, o neseniai pastatytas sarkofagas neleidžia man suklysti. Šalia esantis karjeras, pasirodo, yra ne kas kitas, o vėsinimui skirtas tvenkinys.

poliet12
7.

Gailiuosi, kad apleistas miestas Pripetė pasislepia už mano regimojo lauko. Nepaisant to, galėjau pasimegauti šios vietoves izoliacija nuo žmonių — iš aukštai ši vieta atrodo senai nepaliesta žmogaus.

poliet06
8.

Jau po poros minučių, vaizdas visiškai pasikeičia.

poliet08
9.

Vietoj netvartingų ukrainietiškų kaimėlių, matomi Kijevo priemiesčiai.

poliet10
10.

Kai kur yra matomi griuvėsiai ir netvarka.

poliet09
11.

Mes leidžiames į Borispolį. Tai — milžiniškas oro uostas. Kol leidžiamės galima pamatyti daug įdomių objektų. Deja, leidimosi laikas yra per trumpas, kad būtų galima pastebėti daugiau.

poliet13
12.

Šis tik valanda trukęs skrydis man tikrai įsiminė. Nedažnai per tokį trumpą laiką galima pamatyti Baltarusijos ir Ukrainos atomines energijos praeitį ir ateitį. Kartais net sėdint lėktuve galima pamatyti daug ką įdomaus. Tad skraidykite dažniau ir nepamirškite žiūrėti pro langą!

poliet07
13.

P.S. Sekite mano puslapį Facebook’e ir Instagram’e . Nepraleiskite progos stebėti mano kelionės po Lietuvą ir kitas šalis TravelBlog’e . Užeikite, skaitykite, sekite ir komentuokite.

By |2018-12-26T18:05:49+00:00Декабрь 26th, 2018|Baltarusija, Lietuva, Ukraina|Нет комментариев

Оставить комментарий

Prisijungti su: 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.